Avon online mağaza nedir nasıl açılır..?

Avon online mağaza nedir nasıl açılır..?

İlk çıktığında Avon güzellik vitrini olarak biliniyordu, Avon Online Mağaza olarak değiştilidi.Örneğin müşteriniz siparişlerini kendi adresine isterse direkt avondan adrese teslim ediliyor. Sizin tek yapmanız gereken Avon Online Mağazanızı açıp kullanmaya başlamaktır.şimdi sırası ile mağazanızı nasıl açarsınız hangi aşamalarda ilerlemeniz gerekli bunları sizlere anlatacağım.size kalan online mağaza açıp satışın keyfini süremek olacak.

Avon Online Mağaza Nedir?
Kişiler başka başka ürünleri satmak için web sayfası açıyor paraları toplamak için ise ptt yada diğer ödeme yöntemleri anlaşıp satış yapamay çalışıyor lar .fakat avon size bu kolaylığı sağladı ve web sayfası açmadan avon un sayfasından sadece mağazanızı açıp satış yapabilir durumda olabilirsiniz.Avon Online Mağaza sizlere İnternet üzerinden satış imkanı sunuyor.müşterilerin artık beklemesin.

-Online mağazanı açarken sırası ile Şöyle devam ediyor açılan sayfada temsilci numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra devam butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz bu yeni sayfada hem temsilci sitenize hem de online mağazamıza giriş yapabilirsiniz şimdi online mağazaya git tuşuna tıklayarak devam edelim. Mağazanı kolay hatırlanabilir kısa bir isim vermelisin seçtiğin ismi sonradan değiştiremezsin ona göre doğru ismi seçmenizi tavsiye ediyoruz.Müşterilerinin Sana ulaşabilmesi için geçerli bir e posta adresini veya telefon numaranızı girmelisiniz.Daha sonra da kaydet tuşuna basmayı sakın unutmayın ki diğer sayfaya geçebilelim.Geldik en önemli aşamaya müşterilerin ürünlerini teslim edebileceğin süreyi ve bölgeyi aralığını belirtmen gerekiyor bu alanda müşterilerine ürünlerini yaklaşık ne kadar sürede ulaştırabileceğini belirtilen daha sonra müşterilerine sorun yaşamamak açısından önemli. Örneğin; Siparişlerinizi 3-4 gün içerisinde ulaştırabilirim gibi bir ibare yazabilirsiniz.Daha sonra da yine kaydet tuşuna basarak devam edin teslimat bölgenin belirle tuşuna basarak hangi bölgelerdeki müşterilere teslimat yapmak istediğini de belirtiyorsunuz.

– Sonra açılan sayfadaki Arama çubuğunda mahallenin caddenin semtini ve şehrini giriyorsunuz ve büyüteci tıklıyorsunuz büyüteçe tıkladıktan sonra ekrandaki haritada mahallen görüntülenecek haritadaki oku senin konumuna en yakın yere doğru sürükleye bilirsin kilometre çubuğunu kaydırarak bulunduğun noktaya göre en uzak hangi konumdaki Müşterilerden siparişi almak istediğini belirtebilirsiniz ister 1 kilometre seçerek  istersen de 20 kilometre kadar geniş alarak seçip tüm şehirden siparişlerini alabilirsiniz.

-Tabii bu arada yeni müşterilerine kendini tanıtacak kısa bir mesaj ve fotoğrafını da Ekleyebilirsin sana ulaşmasını istediğin mevcut veya yeni müşterileri belirleyebilirsin temsilci arama sonuçlarında görünür olmak için ilk kutucuğunu işaretle yeni siparişinde SMS bildirimi almak için son kutucuk işaretlemen gerekiyor zaten sayfaya açtığınızda da sırasıyla sizi yönlendirecektir ve en sonda artık mağazanız hazır hale gelmiş olacak.

Mağazamı nasıl duyurabilirim..?
özellikle facebook, twitter instegram gibi birçok sosyal medya ortamlarında paylaşarak müşterilerinin mağazaya girmesini sağlayabilirsin. Bunun için her kampanya öne çıkan fırsatları paylaşarak yapabilirsin.bu paylaşımlarla öncelikle tanıdıkların daha sonra ise tanıdıklarının tanıdıkları diye dükkanını büyütmüş olacaksın.

Ben nasıl ve ne kazanmış olacağım;
müşetiler zaten senin mağazanın linkine tıklayarak seni tercih etmiş olacaklar.sadece sipariş verecekler.Siparişlerini ister kendi adreslerine isterlerse senin teslim etmeni isteyebilecekler. Kendi adresine istemesi halinde ödemeyi Avon’a yapması gerekir.seni tercih ettiklerin de ki yakındaki ler tercih edebilirler ödemeyi sana yapacaklar.direkt saydan ürünleri kendi adresine gelmesini isteyenler ise Avon Teslimat özelliğini seçerse siz burada sadece AvonPara kazanacaksınız.satışı sizin sayfanıza yansıyacak.

-Avon Para puan ne işe yarar…?
Müşterileriniz ürünleri adresine isterse ödemeyi size değilde Avon’a yapması gerekmektedir. Sizin bu durumda kazancınız Avon Para puan olacaktır. Geçtiğimiz yıl uygulamaya başlanan Avon Para puan, hepsiburada.com’da kullanılmaktadır. Müşteri temsilci fiyatı ile 100 TL’lik sipariş verdiğinde %6 oranında işlem ücreti kesilmektedir. Bu ücret en yüksek 6 TL olmaktadır. 100-6=94 TL AvonPara kazanmış olursunuz.

Avon hediye fırsatı..
bu durumda sadece puan kazanma haricinde aynı zamanda hediye ve eğer sl iseniz kişisel satışınıza destek sağlayacaktır.Mağazanızdan gelen siparişler sizin net satış rakamlarınıza eklenir.örneğin bu kampanya mağazadan 500 TL satış yaptığınızda siz 500 TL sipariş vermiş gibi fırsatlardan yararlanırsınız. Siz herhangi bir sipariş vermeseniz bile o kampanya 500 TL sipariş vermiş olarak kabul edilirsiniz. Bu şekilde siz hiç bir şey yapmadan hediye kazanabilirsiniz.

Bu tip biligilerin daha detaylı hatta görselli ve video çekimlerini avon sayfanızda bulabilirsiniz.online akademi sayfası altında diğer tüm bilgiler sizlere aktarılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Avon'dan bağımsız satış liderine aittir.