Avon temsilci hediyeleri nelerdir,nasıl kazanabilirim..?

Avon temsilci hediyeleri nedir; Avon yıllardır en önem verdiği şey temsilcilerine en iyi hediyeleri vermek, bunun için her kampanya durumu değiştirip daha nasıl iyisini verebilir mi planını yapmak da. Hediyeler artık Avon’da katlana katlana yani hediyeleri temsilciliğin alabileceği şekilde plan yapılmıştır.sadece yeni temsilcilerimiz diğer temsilcilerimize göre ekstra bir ürün daha fazla almaktadır hediye limiti şu anda 130 TL den başlıyor bin TL’ye kadar devam ediyor yeni bir temsilci ortalama 4 parça hediye almış oluyor 4 farklı hediye diyebiliriz. Hediyelerimiz genelde Avon parfümleri Avon ürünleri Limited yükseldikçe elektronik eşyalar verilmekte Son zamanlarda yapılan anlaşmalar da birçok büyük firma ile anlaşma yapılmıştır Arçelik Vestel Bernardo gibi birçok firma ile anlaşıldı.

hediye limitleri nelerdir; Biraz önce de bahsettiğim gibi şu an hediye limitleri 130 TL 225 TL 550 TL ve 1000 TL olarak 4 parça halinde bulunmakta 130 TL’ye sadece yeni temsilcilerimiz ilk kampanyasında verdikleri sipariş karşılığında bir parfüm hediye gönderilmekte diğer rakamları da Tutturdurduğunda bütün hediyeleri artarak almakta eski temsilcilerimiz yani 3 ayı bitmiş temsilcilerimiz 130 liralık hediyenin dışındaki diğer limitleri tamamladığında tüm hediyelere sahip olabiliyorlar.nezaman bir sonrakş kampanya sipariş verdiklerinde.

Hediyem bana ne zaman gelir; Hediyelerimiz bu kampanya sipariş verdikten ve içerisine beşli ya da onlu katalog eklemeyi unutmayınız, limiti göre değişiyor.sonraki kampanya sipariş verdiğinizde ki sipariş herhangi bir rakam da olabilir kolinizden çıkıyor olacaktır.

Hediyelerim geldi ama ürün iadesi yaparsam ne olur; Hediyeleriniz geldi ama 1000 liralık verdiğiniz siparişten müşteri Vazgeçtiği için ya da başka herhangi bir sebepten dolayı 50 liralık iade yapmak zorunda kaldınız 1000 liralık hediye limitinin altına düşmüş olacaksınız 50 TL o zaman bin liralık limitteki hediyeyi de gönderdiğiniz iade ile beraber Avon Gebze’ye göndermeniz gerekiyor Yoksa hediye sonraki siparişlerinizde size fatura edilecektir.ama kapmaya bitmeden aynı kampanya içinde iade yi yapıp yine aynı kampanyadan tekrar 1000 tl limiti tamamlayabilirsiniz.bu durumda yine o kampanyanın 1000 tl lik limitinin altına düşmemiş olursunuz bir sonraki kampanya ise hediyeniz siparişinizde gelecektir.

Hediye hak ettiğimi yada bana geldiğini nerden görebilirim;ne hak ettiyseniz siparişlerinize her biri eklenir yani siz sipariş girerken siparişi gönderme sayfasına geldiğinizde en alt sayfa aşağıda hak ettiğiniz hediyeler kolinize eklenmiş olrak görürsünüz.

Katalog yazmayı unutursam ne olur; Yüksek rakamda sipariş verdim Örneğin 550 lira ya da bin liralık sipariş verdim fakat hediyenin gerektirdiği katalog rakamını yazmayı unuttum, maalesef üzülerek belirtmek isterim O zaman hediyeyi kaybetmiş olursunuz ama henüz aynı kampanya bitmemiş ise 2. Siparişe 40 TL siparişe Kargo bedeli olmayacağı için beşli ya da onunla hangisi gerekiyorsa onu sipariş edip hediyenizi tekrar hak edebilirsiniz.

Kampada hangi hediye var nasıl görebilirim; Bulunduğumuz kampanyada hangi hediyeler var Hepsini her ay temsilciye özel çıkan Panorama dergisinde görebilirsiniz Panorama dergimiz her kampanya sipariş verdiğinizde ücretsiz olarak 1 adet koli nizden çıkmaktadır fakat siz o kampanya sipariş vermediyseniz Avon size katalog ve Panorama dergisini göndermiş olacaktır eğer oradan da Gelmediyse satış lideri nize mutlaka ulaşın size en azından o kampanyanın hediyelerini limitleri ile beraber ulaştırsın gerek elden gerekse WhatsApp’tan görsel olarak gönderebilir.

Hediyem bozuk kırık çıktı ne yapmalıyım;elektronik eşya hediyeniz geldi diyelim .hangi marka ise içinde garanti belgesi vardır o markanın servisine götürüp tamir ettirebilir.yada diyelim battiye hak ettiniz ve yırtık çıktı olmazda diyelim oldu ozaman da faturanızla beraber avon a geri gönderip yenisini isteyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Avon'dan bağımsız satış liderine aittir.