Avon yılbaşı kataloğu…!

Avon yılbaşı kataloğu fırsatlarla dolu…..

Avon aralık kataloğu;Her yılbaşı olduğu gibi şairane göz alıcı Bu katalogla avon yılı kapatıyor. Büyük boy kataloğu kırmızı rengi ile göz alıcı.tam 220 sayfa ayrı ayrı fırsatları bulunuyor.kampanya 24 kasım ve 22 aralık tarihleri arasında satışda.

Yılbaşı çekilişi ve parfümlerde %50 indirim;Yine Kapı açtığınızda zaten Panorama dergisinde de bahsettiğimiz gibi çekiliş hakkında detaylı bilgi veriyor.Bu yılbaşı boş yok sadece bir parfüm almanız yeterli Kataloğun sayfalarını ilerledikçe %50 ile başlayan parfüm fırsatımız var.En beğenilen parfümlerimizden percev bayan parfümü, tüm serisinde indirim olan Rare Platinum, gold ,ve amethyst, pearls serisinin tamamında %50. Little Black serisinden yine %50 indirim diğer bayan parfümleri ile devam etmektedir hem %50 indirimden faydalanacak sınız hem de sayfa 4 ile 23 arasında alacağınız her bir parfüm de çekiliş hakkı kazanacaksınız Bu fırsatı kaçırmayın.

Parfümlerde hiç bu kadar fırsat olmamıştı her parfüm sayfasına açtığınızda kapağın sol tarafında Ayrıca parfümlerden aldığınızda serinin devam ürünlerine ile çok uygun fiyatlara size sunuyor.

Full speed erkek parfümü;3’lü paket fırsatı sayfa 24-25 de.sadece 92,00 tl 184 tl cebinizde kalsın.seçerek alabilirsiniz full speed edt yada full speed max turbo edt kara sizin.

Incandesse bayan edt;yine burda da yeni yıla yakışır bir inidirim 3 adet i sadece 86,00 tl 172 tl cebinizde kalsın sizde sevdikleriniz sevindirin.ıncandesse serisini karıştırıp farklı farklı alabılır yada hepsini aynı alabilirsiniz.ıncandesse  edp ( elmaz orkide,beyaz şakayık ve frezya) yada ıncandesse glow edp(bergamot ,manolya ve vetiver çiçekleri ile bezenmiş kukular.

Süper teklif sayfaları; Süper teklif sayfalarından% 65 indirimin yanısıra Ayrıca biliyorsunuz birkaç aydır olan 3 TL ekstra indiriminiz bulunmakta. bu katalogda süper teklifte today bayan parfümü ve today erkek parfümümüz yer almaktadır today bayan parfümünün içeriği; hibiskus yaprakları ipeksi  misk ve kelebek çiçeği bulunmakta ,today erkek parfüm 75 ml olup içeriğinde ise bergamot lavanta ve yaban Adaçayı bulunmakta.süper teklif neydi ;bu katalogdan yapacağınız her 30 tl lik siparişe  %65 ve 3 tl indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Süper teklif saatlerimiz; Süper teklifi yeni yıl kataloğunda saat’de koyduk Bu katalogdan yapacağınız her 30 TL’lik alışverişinize saatlerimiz indirimli gelecek.iki farklı Saat Altın renkte İkisi de.Bir tanesinin kadranı Biraz daha büyük bir tanesi daha ufak İkiside de taşlarla bezenmiş, ilk saatimiz küçük kadranlı taşlarla bezenmiş 39,95 e bu katalogdan yapacağınız her 30 liralık alışverişe bir adet alma hakkına sahipsiniz 2. Saatimiz kadranı Biraz daha büyük yine altın renkte metal kayışlı Ani saat 45,95 e satışta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Avon'dan bağımsız satış liderine aittir.