Yeni yıl panorama dergisi avon…

panorama dergisi nedir; Öncelikle Panorama Dergisi nedir ondan bahsedeyim Panorama dergisi Avon’un her kampanya farklı farklı Sadece temsilcilerine özel bilgilendirme amaçlı çıkardığı dergidir. ortalama 32 sayfadan oluşur Kataloğun dışındadır bağımsızdır. bu derginin içinde temsilcilere özel hediyeler ,satışda kullanacağınız yardımcı ürünlerin satış fiyet ve görselleri, bir sonraki kampanya çıkacak olan yeni ürünler toplantılarımızın resimleri, Tüm Türkiye’de verdiğimiz hediyeler gibi fırsatları ve bilgileri içeren Dergiye Panorama dergisi adını veriyoruz.bir yılda 13 defa kampanya kataloğu sayısı ile çıkar.

Avon yılbaşı panorama dergisi; Bütün yılın en canlı En renkli Panorama dergisinden bahsedelim içindeki muhteşem fırsatlar zaten kapağından da göründüğü gibi anlaşılacak neler var içinde Bakalım şimdi. Ilk sayfalarda şirketimiz hakkında detaylı bilgi göreceksiniz daha sonra yeni temsilcilerimizi limitleri ile beraber hangi hediyeleri veriyoruz onları göreceğiz ve tüm temsilcilerimizle fırsat 1 fırsat 2 fırsat 3 adı altında hediyelerimiz in görsellerini göreceğiz sonra tavsiye et Kazan sayfamız var Orada da hediyelerimizi görüyoruz daha sonra pembe bir sayfa çıkıyor karşımıza AXA Sigorta’nın Avon temsilcilerine verdiği özel fırsat detaylı bilgiyi zaten birazdan yazacağım hepsini ödeme yöntemlerimiz sayfası var ürünlerimiz satışa satış liderleri taşımanız için özel çantalar polar şapkalar göreceksiniz meme kanseri ile ilgili bilgi sayfamız yine Sadece temsilcilerimizin faydalanabilir diye örnek ürünlerimizi göreceksiniz bir sonraki kampanyaya çıkacak ürünlerimiz detayları ile beraber yılbaşına özel çekiliş sayfamızı göreceksiniz muhteşem hediyeler Siz temsilcilerimizi bekliyor bir sürü elektronik eşyalar ve Avon araba veriyor.

Yeni temsilci hediyeleri; Yeni başlayan temsilcilerimize ilk kampanyalarında 130 liralık sipariş verdiğinde 5 adet de katalog eklediğinde Avon PremierE lüks bayan parfümü seyahat boyu ,bir sonraki siparişinde hediye olarak göndermekte Ayrıca Avon ürünlerini tanıtan 9 adet güzellik rehberi de hediye olarak geliyor.130 tl lik satıştan ise 32.00 tl kazanç ekde etmiş oluyorlar.

2.kampanyasını yaşayan temsilcilerimiz 130 tl sipariş verirlerse Yine kar aynı hediyeleri farklı.5 katalog içeren 130 liralık siparişinde ise süper shock Hacım veren maskara pırıltılı göz kalemi 3 adet ruj numunesi kazanmış oluyor.

3.kampanyasını yaşayan temsilcilerimiz 130 liralık sipariş verdiğinde ise Avon’dan 5’i 1 arada temizleyici, Kakao yağı içeren tırnak ve kütikül kremi, Argan yağı içeren besleyici saç serumu ve nutra Effects yaşlanma karşıtı BB Krem numunesi kazanmış oluyor.tabi bu hediyeler bir sonraki kampanya siapriş verdiğinde kolisinden çıkıyor olacak.sonraki kampanya sipariş vermez iseniz hediyeniz yanmış olacaktır.

Tüm temsilci hediyeleri;yeni ve tüm temsilcilerimiz aşağıdaki hediyelerin hepsini limit tutturdukça hak ediyor.

-fırsat 1…Gelelim fırsat 1 hediyemize 5 katalog içeren Toplam 300 TL sipariş verdiğinizde bir sonraki kampanya size neler gelecek söyleyelim Far Away Bella EDT kazanacaksınız 50 ml ayrıca 300 TL siparişten ise 75 TL kar elde etmiş olacaksınız.

-fırsat 2…Fırsat 2 de ise 10 Katalog içeren toplamda 850 TL sipariş verdiğinizde size 175 TL değerinde Bernardo’dan2’li çelik tencere seti gelecek Ayrıca 300 tl’ye geçtiğiniz için Far Away Bella parfümünüz de gelmiş olacak.Bu siparişten ise tam 280 TL kazanç elde etmiş olacaksınız.

-fırsat 3…En son olarak ise fırsat 3’den 10 katalog içeren 1300 TL sipariş verdiğimizde size Far Away Bella bayan parfümü, Bernardo’dan ikili çelik tencere ve Emsan’dan Çelik düdüklü tencere tam 8 litre olarak size gelecek .siparişten karınız ise tam 429 TL olacak.

Axa sigorta il e güzelliğinize sağlık katılyoruz. Dünyanın en güvenilir firmalarından biri olan Axa Sigorta’dan Avon temsilcilerine inanılmaz bir destek .Avon hesaplı tamamlayıcı sağlık sigortası temsilcilerimize yıllık özel olarak tanımlandı sadece 190 TL . Türkiye genelinde yaygın ve kaliteli anlaşmalı hastane alanında tedavi olabilirsiniz SGK ve Axa Sigorta ile anlaşması olan yaygın özel hastanelerde yatarak tedavileriniz de SGK farklılığı ödemezsiniz. yatarak tedaviler %100 ve limitsiz olarak karşılanır yatak tedaviler aşağıdaki belirtilen teminatları içermekte özel ve genel şartlar çerçevesinde limitsiz ve %100 olarak karşılanır yatarak tedavi ,yoğun bakım ,kemoterapi Radyoterapi ve diyaliz ,koroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri ve Tıbbi danışmanlık ambulans giderleri gibi birçok fırsatı size sunuyor.Axa Sigorta sadece ve sadece Avon temsilcilerine özel yılda sadece 190 TL prim ve taksit avantajları ile avon.com.tr den öğrenebilirsiniz ya da Axa Sigorta acentesinde hemen arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz 190 TL prim avantajı 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir. sigorta kapsamına sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup SGK tarafından kapsamı altında olan 18 -59 yaş Arasındaki kişiler yaralanabilir.

Tavsiye hediyeleri; Arkadaşını tavsiye et Kazan ;bu fırsatta ise tanıdığın kişileri avon’a tavsiye ettiğin de bu kişi temsilci olduğunda  Avon Premier lüks bayan parfümü iki kişiyi tavsiye ettiğinizde Güral kahve fincan takımı ve Paşabahçe bardak seti, üç kişiyi tavsiye ettiğinizde ise Cem granit tava ve tencere seti size tavsiye ettiğiniz için hediye gelecek.

-Peki ne zaman gelecek; bu hediye temsilcilerimiz ilk siparişlerini ister bu kampanya ister bir sonraki kampanya verdiğinde.

-Ne kadar sipariş vermesi gerekiyor ;5 katalog içeren 130 TL lik sipariş verdiğinde sizde hediyenizi hak etmiş olursunuz. tavsiye ettiğiniz kişi bu siparişi girdikten sonra sizde kendi Siparişinizi girdiğinizde Hediyeniz yada hediyeleriniz size anında gelecektir ne kadar çok kişiyi tavsiye edersen o kadar çok hediye kazanmış olursun.

Ödeme yöntemleri; Gelin şimdi nerelerden ücretsiz ödeme yapabilirsiniz ya da Avon Hangi kanallardan ödeme yapmanızı sağlıyor onlara bakalım.Öncelikle Yapı Kredi ATM lerinden hesabı olsun olmasın herkes için ücretsiz ödeme şansı var .ATM ye gittiğinizde kartsız işlemden kurum ödemeleri ya da diğer ödemeleri seçtiğinizde Avon otomatik olarak karşınıza çıkacaktır. tüm banka kredi kartları ile yapacağınız ödemeler ücretsizdir. QNB Finansbank ,Akbank ,İş Bankası ,Ziraat Bankası’ndan verilen otomatik ödeme talimatları ücretsizdir. PTT den yapacağınız ödemelerde işlem Bedeli sadece bir buçuk TL dir. İş Bankası ATM lerden hesabı olsun olmayan herkes için masraf Bedeli 1 tl dir sizin tercih etmeniz gereken En kolay yol Kredi kartıdır ya da Yapı Kredi ATM’leri İkisinde de herhangi bir masraf ödemezsiniz.

Numune ürün satışları; Satış yapmak için birçok araç gereci ihtiyaç duyulur O nedenle birçok ürünün numunesini üreten Avon Kozmetik Size destek olması için Panorama dergisinde istediğiniz numuneyi tek tek ya da çantasıyla seçme şansını veriyor. sadece numunenin kodunu sipariş sayfanıza girmeniz yeterli.

Satış ta ve satış liderliğinde yardımcı avon logulu ürünler; Yine satış yaparken sizlere çok büyük destek olacağını düşündüğümüz bazı materyaller var. Bunlar neler; dolu başlangıç seti yani numune seti, Avon logolu tişört ,Avon logolu polar ,sweatshirt ,yine Avon logolu laptop çantası yada ürün taşıma çantası ,Kalem gibi birçok malzeme Avon’da satış yaptığınızı çevredekileri Siz konuşmadan anlatabilecek yardımcı malzemeler de Panorama dergimizde yer almakta.

Meme kanseri mücadelesi; Evet avon sizi bizimle birlikte Hayat kurtarmaya Var mısınız diye davet ediyor .meme kanseriyle mücadele ürünlerinden alarak Siz de binlerce kadının hayatına dokunmuş olacak Belki de bir vidasının karşılığını Ödemiş olacaksınız. 20 yıldır kesintisiz olarak sürdürdüğü meme kanseriyle mücadelede öncü olan Türk kanser Derneği ile birlikte çalışan Avon Kozmetik, sizlerin aldığı her ürünle kanser Derneği’ne bağış yaparak meme kanseriyle mücadele eden tüm kadınlarımıza destek oluyor. Avon bugüne kadar tüm Türkiye’de 7 adet mamografi cihazı satın alarak Türkiye Cumhuriyeti’nde ki bazı hastanelere bağış yapmıştır.kadınlarımız ücretsiz olarak mamografi çektirebilirsin Diye .Avon meme kanseri ile mücadele ürünlerinden hiçbir şekilde kâr elde etmiyor, aldığınız her ürün Bedeli Türk kanser Vakfı’na bağış yapılıyor.

Örnek ürünlerimiz; Kampanya 13 Panorama dergimizde birçok örnek ürün var .örnek ürün biliyorsunuz ki Panorama dergisine çıktığında birer adet satın alabiliyorsunuz .Siz temsilcilerimizi özel Bu ürünler bir sonraki kampanya satışa çıkıyor,ama sizlere önceden geliş fiyatı ile satılıyor ki alıp müşterilerinize tanıtabilin diye.Ayrı bir konu başlığı altında yeni çıkacak olan parfümleri mizin içlerinde neler var ne kadardır hepsini tek tek anlatıyor olacağım ,şimdi sadece ürünlerimizin üzerinden geçelim.yeni imari fantazi bayan parfümü, Musk erkek parfümünün rollon’u ile beraber fırsatı var.avon care ürünleri ise Hindistan cevizi serisi çıkıyor.Kirpikleri uzun gösteren besleyici maskara argan ve Hindistan cevizi yağıyla besleyecek. Mark serisinden oje yeni renkleri ile geliyor ,yine Mark serisinden 8 saate kadar kalıcı dolgun görünüm veren renkleriyle parlatıcı rujlar ,sekizli bigudi seti ,saç açıcı tarak ,anewden yüz masaj aleti ,takılarımız ,çanta ve saatler bulunmakta.

Avon yılbaşı çekilişi;Bu yılbaşında Avon’da boş yok Avon Piyango çekilişi yapıyor ve boş yok arkadaşlar hem müşterileriniz için hem de tüm temsilcilerimiz için birbirinden Şahane hediyeler sizi bekliyor .kampanya 13 kataloğundan sayfa 4 ile 23 arasında herhangi bir parfüm alan Herkes bir sürpriz Avon hediyesi artı bir Piyango çekilişi kartı kazanıyor.

-peki bu kampanyaya nasıl katılacaksınız; kartın üzerinde Kapalı alanda yer alan şifreyi ad soyad email adres ve telefon bilgileri ile avon.com.tr internet sitesindeki kampanya sayfasına giriş yaptığınızda katılım sağlayabileceksiniz her şifre için 1 çekiliş hakkı sizi bekliyor

Peki gelelim hediyelere neler var neler ;Samsung t287 tablet ,cep telefonları ,Fakir elektrik süpürgesi ,Arzum midi fırın ,yine Arzum tost makinesi ,yine Arzum ütü ,su ısıtıcısı, blender, Türk kahvesi makinesi ,saç maşası ,yumurta pişirici ,fakir çay makinesi, tv gibi gibi bir çok hediye sizleri bekliyor gelelim en büyük hediyemize Nissan Juke veriyoruz arkadaşlar sizde bu Piyango çekilişine mutlaka ve mutlaka katılmak için en az 1 defa bir parfüm almayı sakın unutmayın ve müşterilerinize bunu duyurabilirsiniz.

Yeni yıl kataloğumuz şimdilik bu kadar sizinde kazanacağınız mutlaka bir hediye vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Avon'dan bağımsız satış liderine aittir.