Avon Mart Kataloğu 2019

Dünya kadınlar günü için hazırlanan mart kataloğumuz K3 bütün kadınlarımıza hitaben büyük indirimler,en güzel parfümler ve en özel hediyelerle sizi karşılıyor. Kadınlar günümüz kutlu olsun.

Mart kataloğumuz 15 şubat ­­­- 15 mart 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kataloğumuzda bulunan fiyatlarımız çok uygundur ama derseniz ki daha da uygun alamaz mıyım? O zaman gelin siz de ekibimize katılın. İhtiyaçlarınızı daha uygun daha çabuk kendiniz sipariş verin. Sizi de ekibimizde görmek bizi çok mutlu edecektir. Aşağıdaki Avon Temsilci Başvuru formunu doldurun ve aynı gün içerisinde temsilci olun.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • 6

AVON MART KATALOĞU FIRSATLARI

Avon Mart Kataloğu 2019

Kampanya 3 kataloğunda çiçeklerle donatılmış rengarenk bir kapak karşılıyor bizi. Sayfa 5-21 arasında yapacağınız 30TL’lik alışverişinizde Simply parfümlerde herhangi bir tanesine 12.99TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Hem erkek hem bayan çeşitleri olan Simply parfümler zevkinize hitap edecektir.

Bu kampanya yepyeni bir parfüm ile tanışacağız. EVE TRUHT EDP bu kokuyu çok sevecerksiniz. Kalıcılığı ve hafifliği ile mükemmel bir parfüm!

Bu kampanyada daha bir çok sevdiğimiz parfümde indirim var. Eminiz ki sizinde mutlaka seveceğiniz ürünler var.

En çok sevilen kadın ve erkek parfümleri sadece 62.95TL iken Avon’un en sevilen parfümlerinden biri olan Celebre EDT paketi de 4 üründen oluşmakta ve sadece 45.95TL. Aynı zamanda erkekler için de Musk Marine EDT 75 ml. 4 parça sete sadece 44.95TL’ ye sahip olabilirsiniz.

Daha sizin için bitmedi fırsatlarımız Big Phenomenal maskaradan  Avon True Ultramatte, Fondötene, seçmeli 3 üründen oluşan paketlere kadar bir çok indirim sizi bekliyor.

Çantalardan, takılardan, doğum günü paketlerinden, anew ürünlerinden ve daha birçok üründen oluşan bu kampanyamız sizi mutlu edecek sizinle görüşmek için sabırsızlanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir