Avon Şubat Kataloğu 2019  

Avon Şubat Kataloğu 2019

2019 un 2. Kampanyası K2 ŞUBAT kataloğu ile karşınızdayız.Avon 132 yıldan buyana dünyada 25 yıldır ise türkiyedefaliyet gösteren kadınların güzelliğine güzellik katarken aynı zamanda kazanç sağlatan bir markadır.

Ürünleri çok daha indirimli almak ve çok güzel markalardan hediyeler kazanmak istiyorsanız sizde ekibimize katılın aynı gün temsilci olun kazanç sağlayın.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • 6

Her geçen gün kendini daha çok geliştirerek binlerce temsilciye kazanç sağlatır. Parfüm katagorisinde açık ara öndedir.Birbirinden güzel katalokları ile Türkiyenin en yüksek tirajlı dergisidir ve doğrudan satış ile en öndedir.

Bunca zamandan beri liderliğini koruyan bir markayla çalışmak kendi ürünlerini daha ucuza almak ve kazanacağın birçok şeyin yanında kaybedecek hiçbirşey yokken denemek istermisin.

HADİ SENDE KATIL AVON AİLEMİZE…

Şubat kampanyasında rengarek mark prisim rujlar güzel bir karşılama yapıyor bizlere.4.ve21. sayfalar arasında yapacağımız her 25 tl lik alışverişimizde 83.95 tl olan imari fantasy edt  parfüme sadece 12.95 tl ye sahip olabiliyorsunuz.

Avon Şubat Kataloğu Kampanya 2

İlerliyen sayfalarda perceive parfümün yepyeni kokusu ile tanışıyorsunuz.hem erkek hem bayan için olan bu kokuları çok seveceksiniz.

Ve muhteşem teklif ürünlerini tanıyalım.

1.teklif;

Avon luck erkek edt  ve avon luck traş sonrası edc 153.95tl yerine 49.95 tl

2.teklif;

Avon luck kadın edp ve avon luck kadın parfümlü vücut spreyi 150,50yerine sadece 49,95

Yepyeni rujlar,hacim veren üç kademeli maskara,aydınlatıcılar,her cilde uygun serumlar,bakım kitleri ve 200 sayfalık katoloğumuzda sizlere uygun daha birçok ürünümüz var.

Bu kampanyayı çok seveceksiniz.

HOŞÇAKALIN AVON İLE MUTLU KALIN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir