Avon Temsilci Hediyeleri

Merhaba Arkadaşlar, ben Avon Satış Lideri Neşe Çil. Avon’un kazanç ve hediyelerinden yararlanıyoruz. Dilerseniz sizde benim ekibime yer alarak aynı fırsatlardan istifade edebilirsiniz. Cevabınız evet ise aşağıda yer alan Avon temsilci başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avon temsilcisi olmak size ürün satma zorunluluğu getirmez. Dilerseniz sadece kendi kullandığınız ürünleri %33’e varan indirimlerle alabilirsiniz. Dilerseniz satış yaparak hem kazanç hem de her kampanya değişen yüzlerce TL değerindeki hediyenin de sahibi olabilirsiniz.

Her ay sipariş verme zorunluluğu yok. Kayıt ücreti yok ve 15 gün ödeme vadesi var. İster PTT istersen anlaşmalı tüm bankalardan ödeme yapabilirsin, kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • 6

Avon Temsilci Hediyeleri Nelerdir?

Katalog üzerinden vereceğiniz siparişleriniz ile Avon’un mükemmel hediyelerini kazanma şansına sahip olacaksınız, aşağıdaki yazılarımda temsilci hediyelerimizi nasıl kazanabileceğinizi detaylıca anlatacağım.

Avon Temsilci İlk Kampanya Hediyesi

Bu kampanya temsilci olan ve ilk siparişini bu kampanya veren inci temsilci arkadaşlarımız için çiçek ve meyve notalarından oluşan Perceive EDP 30 ml. parfüm hediye olarak verilmektedir. Bu muhteşem hediyeyi kazanabilmek için yapman gereken tek şey temsilci fiyatıyla 135TL sipariş vermen yeterlidır. Tabi ki kazanacağınız tek hediye bu değil şimdi diğer hediyelerimize göz atalım.

Avon Temsilci İkinci Kampanya Hediyeleri

Bu kampanya sizin ikinci kampanyanız ise bu kampanya size çok güzel bir parfüm olan Fullspeed EDT 30 ml. parfüm ve ikinci hediyemiz ise Avon’un en çok satilan NaturePro Saç Güçlendirici Sarımsak ve Kekikli Şampuanı 500 ml hediyesi var. Bu muhteşem hediyenin sahibi olmak için tek yapman gereken 175 TL sipariş vermeniz yeterli gelecektir.

Avon Temsilci Üçüncü Kampanya Hediyeleri

K6 3. kampanyan ise 1 katalog içeren 175TL siparişine Avon NaturePro At Kestaneli Kırmızı Biberli Masaj Jeli 250 ml. ve İncandessence Kadın EDP 30 ml. K9’deki ilk siparişin ile senin olacak!

Avon Temsilci Fırsat 1 Hediyesi

Şimdi tüm temsilcileri ilgilendiren hediyelerimize bakalım mı? İlk hediyeniz Perceive Soul Kadın EDP 50 ml. bayan parfümüdür. Su notaları ,frezya ve misk notalarından oluşan dikkat çekici bir Avon kokusudur. Bu muhteşem parfümün sahibi olmak için 300TL sipariş vermen yeterlidir. Bu ay katalog alma şartımız bulunmamaktadır.

Bu kampanya kazanacağın Avon Fırsat 1 Hediyesi olan Perceive Sunshine bayan EDT kadın parfümü hediyen Kampanya 8’de vereceğin ilk sipariş ile gelecektir. Kampanya 9’da hediyeni almak için vereceğin siparişin bir limiti yoktur. 1 katalog bile alsanız hediyeniz gelecektir.

Bunları öğrendiğimize göre diğer fırsat hediyelerine göz atalım.

Avon Temsilci Fırsat 2 Hediyeleri

Avon Fırsat 2 Hediyeleri Toplam 600TL siparişine K9 ‘daki ilk siparişin ile evlerin vazgeçilmez detayı English Home Peştamal Havlu Takımı sizin olacaktır. Perceive Soul Bayan EDP 50ml ve Peştamal Havlu Takımı veya dilerseniz Avon güzellik pazarında kullanabileceğin 100 AvonPara kazanabilirsin. Peştamal Havlu Takimi setinin fiyatı 123 TL’dir.

AvonPara hakkında bilgi aşağıdaki yazımda detaylı olarak mevcuttur.

Avon Fırsat 3 Hediyeleri

Avon Fırsat 3 Hediyeleri Toplam 1000TL sipariş verin K9’deki ilk siparişinle Perveive Soul parfüm ,English Home Peştamal Takımı ve English Home Tek Kişilik Pike Takımı veya 250 AvonPara tercih etme şansına sahip olabilirsin. English Home Tek Kişilik Pike takımı pike ,çarşaf ve 1adet yastiktan oluşmaktadır . Piyasa değeri 110tl ‘dir. Sahip olman için yapman gereken 1000TL sipariş vermen yeterlidir.

Avon Fırsat 4 Hediyeleri

Avon Fırsat 4 Hediyeleri Toplam 1500TL sipariş verin K9′ daki ilk siparişiniz ile Perceive Soul bayan parfüm,English Home Peştamal takımı , English Home tek kişilik pike takımı ve English Home Çift Kişilik Pike Takımı kazanma şansı yakalayın yada AvonPara seçeneğiyle 450 AvonPara ile Avon güzellik pazarından alışveriş yapmaya hak kazanın. Bu kampanyanın son hediyesi evlerimizin en önemli ihtiyacı olan bir ürün Çift kişilik Pike takımıdır. Piyasa degeri 150 TL değerindedir. Kazanman için 1500TL sipariş vermeyen yeterlidir. Böylece 4 farklı hediyenin sahibi olmuş olacaksın. Eğer ben hediye yerine AvonPara seçmek istiyorum dersen parfüm ve 450 AvonPara hakkın olur.

Avon Arkadaş Tavsiye Hediyeleri

Avon arkadaşını tavsiye et ve kazanda 1 kişi 135TL sipariş verdiğinde Perceive EDT 30 ml. bayan parfümü kazanırsın. 2. kişi ise 135TL’lik ilk sipariş verdiğinde Avon Luck Kadın EDP Hediye Seti kazanırsın. 3. kişi 135TL’lik sipariş verdiğinde English Home Bambu 7 Parça Kahvaltı Seti kazanabilirsin.

AvonPara Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Birkaç yıl önce bu uygulama başlanmış hepsiburada.com sitesinden alışveriş imkanı mevcuttu şu andaki sistemde ise Avon’un kendi belirlediği ürünler ve hediyeler arasından seçtiğiniz eğer AvonParaniz yettiği ürünleri alarak değerlendirebiliyorsunuz. Bu kampanya hediye yerine AvonParay’ı seçenlere Fırsat 2 limitine ulaştıklarında AvonPara kazanmayı hak edecekler. Peki kim ne kadar Avon para kazanabilir? Fırsat 2 limitine ulaşan 100 Avon para, Fırsat 3’e ulaşan 125 Avon para, Fırsat 4 limitine ulaşan temsilcimizde 425 Avon para kazanabilir. Belirlenen limitlere ayni kampanya sürecinde ulaşman gereklidir.

Hediye Limitlerine Tek Faturada mı Ulaşmalıyım?

Hayır tabiki! Temsilci hediyelerini haketmek icin üzerinde yazan rakamlara tek faturada ulaşman gerekmemektedir. Kampanyanın ilk gününden son kampanya gününe kadar vereceğin tüm siparişlerin toplamı esas alınır. 1 katalog, 3 katalog veya 6 kataloğu da istediğin siparişinize ekleyebilirsiniz. İstersen her siparişinizde birkac katalog eklenebilir.

Önemli detay

Aynı kampanya içerisinde 2. veya daha sonraki siparişinizde 50TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti 1TL olarak yansır.

Tavsiye

Çevrenize yaptığınız ürün satışınızda hediye kazanmak için gerekli limite ulaşamadıüınızda size önerebilecegim tavsiye şehir dışında olan müşterilerinize siparii vermeniz. Bunu yapmak için yapmanız gereken siparişin son aşamasında geçici adres değişikliği seçenegini tıklayıp müşterinin adresini eksiksiz eklemeniz gerektir. Bu siparişiniz temsilci fiyatıyla karşı müşteriye gider. Bu sipariş size limit artırıp hediye almanıza yardımcı olacaktır. Bir unutmaman gerek hususta kapıda ödeme hizmet bedeli 2,5TL’dir. Eğer alıcı bu bedeli ödemek istemezse adrese teslimatı işaretleyip göndermeniz gerek. 15 gün sonra sizin temsilci numaranızla PTT’den faturayı ödeyebilir müşteriniz.

İade Edersem Hediyeleri mi Alabilir miyim?

Aldığın bir ürünü 40 gün iade etme hakkına sahipsin. Bu çok önemli bir konu eğer ki iade ettiğiniz bir ürün veya koliniz olursa limitinizde azalma olacağından hediyeleri kaçırma ihtimalin söz konusu. İade işlemi gerçekleştirirken limitin altına düşmemeye dikkat etmelisiniz.

Hediyelerim Ne Zaman Gelir?

Hediyelerin gelecek ay yani yeni kampanyanın ilk siparişiyle birlikte gelecek. İlk siparişin miktarı size kalmıştır. Hediyeleri almak için bir sonraki kampanyada sadece tek bir katalog bile alsanız hediyeleriniz gelmektedir, fiyat sınırlaması yoktur.

Elite Club Temsilci Hediyeleri

Temsilciye özel hediyeler kampanya boyunca olan hediyelerle sınırlı değildir. Temsilcilerimizin girdiği yıllık satış oranlarıyla birlikte ulaştıkları rakamlara özel daha değerli ve güzel hediyeleri kazanma şansına sahip olabilirler. Yıllık satış miktarı 12.500 lira üzerinde olan Elite Clup temsilcilerine Arçelik buharlı ütü, Arzum’un Tost Makinesi ve Fakir’in Süpürge makinesi gibi daha bir çok hediyeye dahil olabilirler. Daha detaylı bilgi icin http:/ /www.satistemsilcileri.com/avon-elite-club tklayınız.

Avon Satış Liderleri Hediyeleri

Satış liderlerimize özel.hediyelerimiz de bulunmaktadır. Her kampanya belirli hedefler verilir bu hedefler tamamlandığında çeşit çeşit hediyeler verilmektedir. Belirli seviyelerin üzerinde olan satış liderlerimiz Gümüş ve üzeri olanlar çoğu kampanyada haftalık olarak verilen hedefleri tutturduğunda toplayacakları kalp, nazar boncuğu, güneş gibi ifade edilen sembollerle birbirinden güzel kaliteli markalardan hediyeler kazanabilmektedirler.Dilerseniz kampanya 5’te güneş toplayarak kazanılabilecek hediyelere göz atalım.

Kampanya 5 Satış Lideri Güneş Toplayarak Kazanılan Hediyeler

 • 15 – Avon Eve Alluring Kadın Parfümü 50ml.
 • 20 – English Home 5 Parça Cam Sürahi Seti
 • 25 – English Home 4’lü Banyo Seti
 • 25 – English Home Çift Taraflı Kilim
 • 25 – English Home Cam Katlı Servis Seti
 • 30 – Fakir Saç Düzleştirici
 • 30 – Fakir Vücut Analiz Baskülü
 • 38 – Fakir Cafesto Türk Kahvesi Makinesi
 • 38 – Güral Porselen 12 Parça Servis ve Pasta Seti
 • 40 – Madame Coco 16 Parça Yemek Takımı ve 4’lü Kadeh
 • 40 – Güral Porselen 11 Parça Kahvaltı Seti
 • 45 – Taç Melissa Çift Kişilik Nevresim Takımı
 • 45 – Hisar 18 Parça Yemek Çatal, Kaşık ve Bıçak Seti
 • 45 – Madame Coco Çift Kişilik Yatak Örtüsü
 • 50 – Vestel V-Press Buhar Jeneratörlü Ütü
 • 50 – Fakir Blender Seti
 • 50 – Taç June Yatak Örtüsü
 • 53 – Arzum Çay Makinesi
 • 55 – Arzum Tostçu Tost Makinesi
 • 55 – Korkmaz Çaykolik Semaver
 • 55 – Kütahya Porselen 33 Parça Kahvaltı Takımı
 • 58 – Rowenta Airforce Dual Süpürge
 • 60 – Tefal Köpüklüm Türk Kahvesi Makinesi
 • 65 – 600TL
 • 70 – 1200TL

Gördüğünüz üzere Avon her kampanya hediyelere boğuyor. İster evinizin ihtiyacını giderirsiniz ister bu ürünleri satıp paraya çevirirsiniz veya çocuklarınıza çeyiz hazırlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken yukarıda bulunan Avon Temsilci Başvuru formunu doldurmak ve aramıza katılıp bizimle birlikte hem kazanç sağlamak hemde bu muhteşem hediyeleri kazanmak!

Kampanya 7 temsilci ve satış lideri hediyelerinde görüşmek dileğiyle, sağlıcakla kalın.

Sorularınızı yorum kısmından sorabilirsiniz, en kısa sürede cevaplayacağız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir