Avon Temsilcisi Nasıl Olunur

Avon’lu olmanın ayrıcalığını ben de  yaşıyorum şimdi ise sıra sizde! Temsilcimiz olup ürünlerimizi indirimli alabilirsiniz. Üyelik aidatı yok satış zorunluluğu yok ister kendi ihtiyacını karşıla istersen satış yap ek gelir elde et. Sizinle çalışmak bizim için büyük mutluluk ailemize hoşgeldiniz. Ek gelir elde etmek istiyorsanız, aradığınız işi bir türlü bulamıyorsanız, gökkuşağı renklerinin muhteşem kokuların en mucize kremlerin en keyifli zamanların büyülü dünyasına hoş geldiniz… Doğru yerdesiniz…. Kayıt yaparak sizde o renkli  dünya ya bir adım atın..Günümüz şartlarında yetmeyen maaşlar sebebiyle herkes ek iş yapma derdine düşüyor. Özellikle evde rahatça keyifle çalışayım başımda patronum olmasın kimsenin dırdırını çekmeyeyim diyerek ek iş yapmak isteyenler oldukça fazla. Bir çok evde yapılacak iş imkanı var fakat çoğu size göre değil ve hepsinin sonucu hüsran. Artık denemekten aramaktan yoruldunuz ve ek gelir elde etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

0 ( sıfır) risk alarak kazanç sağlayacak ve her geçen gün kazancınıza kazanç ekleyeceksiniz.

Kozmetik sektöründe bir dünya markası olan AVON ürünlerinin satışını yapacak çok ciddi gelirler elde edecek ve kendi ekibinizle yükselebileceksiniz. AVON her zaman kazandırıyor.

İnternetin bizlere sunmuş olduğu nimetlerden faydalanarak sosyal medya v.b  mecraları kullanarak hem satış yapabilir hem de temsilciler bulabiliriz. Ev hanımları yada çalışan kişiler sadece kendi çevrelerinden katalog ile satış değil internet sayesinde dünyanın her yerinden müşteri yada temsilci bulabilirler.

Avon Temsilcisi Nedir?

18 yaş ve üzeri bay ve bayanların Avon katoloğu üzerinden birbirinden güzel kozmetik, kişisel bakım ürünlerini ve daha bir çok kategorinin yer aldığı ürünlerin satışını %33’e varan kazanç ile ihtiyacı olan kişilere satarak gelir elde eder. Kendi satış ekibini kurar ve kazancını ciddi oranda katlar. Dünyada 6 milyondan fazla kişi AVON temsilcisi olarak kazanç sağlıyor sizde bu ekibe katılın ve her geçen gün kazancınız artsın.

Avon Temsilci Başvuru Formu
 • Cinsiyetiniz*lütfen Seçiniz
  Bayan
  Bay
  0
 • Adınız Soyadınız*
  1
 • Doğum Tarihi*Gün. Ay. Yıl
  2
 • Email*
  3
 • Telefon*GSM Numaranız
  4
 • Adres Bilgileri*İl İlçe Bilgisi Eklemeyi Unutmayın
  5
 • 6

Kimler Temsilci Olabilir?

18 yaş ve üzeri bay bayan herkes Avon’da temsilci olmaya hak kazanır. 18 yaşından küçük olan ama bu işi yapmak isteyen kişiler de ebeveynlerini temsilci yaparak Avon ailesine katılabilirler.

Peki Avon Temsilci olmanın hiçbir şartı yok mu derseniz var tabii tek şartı Türkiye’de ikamet ediyor olmanız. Hatta şunu da belirteyim Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu kişilerinde Avon Temsilciliği başvuruları kabul edilmektedir.

Temsilci Nasıl Olunur?

Şimdi en önemli sorulardan biri olan soruya cevap bulalım. Avon temsilcisi olmak eskiye nazaran artık çok kolay. Avon Temsilci kaydı yöntemlerini tek tek ele alacağım artılarını ve eksilerini yazacağım. Size hangisi uygun ise onu seçip kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kayıt olmak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır.

Avon Temsilcisi Nasıl Olunur

ONline Başvuru İle Temsilci Başvurusu (Önerilen)

Üyelik Başvuru Formunu doldurarak sen de Avon ekibimizde yerini alabilirsin.

İster ürünleri indirimli al ister satış yaparak ek gelir elde et tercih senin!

En hızlı ve en kolay sonuç veren yöntem internetten yapılan online başvuru yöntemidir. 2 dakikanızı ayırarak bu yazımızda bulunan ön kayıt formunu dolduruyorsunuz. Aşağıda formu doldurduktan sonraki süreçleri anlatacağım.

Satış Lideri Sizi Arayacak

Avon Temsilci Başvuru Formu sadece sizin temsilci olmak istediğinize dair doldurmuş olduğunuz bir formdur. Formunuz bize ulaştığında satış liderimiz gün içerisinde sizi arayarak bilgilerin doğruluğunu teyit edecek ve gerekli bilgileri aldıktan sonra sisteme girişinizi yapacaktır.

Başvurunuzu Kısa Mesaj İle Onaylamanız Gerekir

Satış lideri bilgilerinizi sisteme girdikten sonra telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecek ve başvurunuzu onaylamanız istenecektir. Başvurunuzun tamamlanması için yapmanız gereken telefonunuzun kısa mesaj bölümüne büyük harflerle KAYITEVET yazarak 3850’ye göndermeniz gerekmektedir. Kaydınızın silinmemesi için bu işlemi 48 saat içinde yapmalısınız.

2 Saat İçerisinde Başvurunuz Onaylandı Mesajı Alırsınız

Belirtilen sürede yani 48 saat içinde mesajı göndermeniz durumunda maksimum 2 saat içerisinde bir mesaj daha alırsınız. Bu mesajda başvurunuzun onaylandığı ve birçok yerde kullanabileceğiniz 8 haneli temsilci numaranız bilgisi verilmektedir. Temsilci numaranızı kaybetmemek için bir yere not edin.

Kataloğunuz Ücretsiz Kargo Gönderilecek

Satış yapabilmek için kataloğa ihtiyacınız olacak. Başvurunuzun onaylanması ile birlikte ilk katalog ücretsiz olarak gönderilecektir. Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın PTT kargo sayesinde tüm kargolar sorunsuzca yerlerine ulaştırılır.

Temsilci Şifrenizi Oluşturmanız Gerekir

Avon’un resmi sitesi olan http://www.avon.com.tr/REPSuite/registrationTerms.page adresine giriş yapıyorsunuz. Bu linkte Avon’un site yönetmeliği kuralları yer alıyor, okuyup kabul ediyorum seçeneğine tıklıyorsunuz. Kabul etmezseniz şifre alamazsınız.

Daha sonra açılan sayfada doldurulması zorunlu alanlar karşınıza gelecektir. Bunlar gün, ay, yıl şeklinde doğum tarihiniz ve 8 haneli temsilci numaranızı yazacağınız kutucuklardır. Bunları doldurduktan sonra alt kısımda bulunan “Site Yönetmeliği’ni okudum ve kabul ediyorum” ve “Gizlilik & Güvenlik koşularını okudum ve kabul ediyorum” yazan kutucukları işaretleyip “devam” butonuna tıklıyorsunuz.

Son olarak açılan sayfada şifrenizi nasıl almak istediğiniz soruluyor. E-mail veya SMS yolu ile olmak üzere 2 seçenek bulunuyor. Temsilci şifrenizi E-mail ile almak isterseniz bu seçeneği seçip e-mail adresinizi yazıp “tamam” butonuna tıklıyorsunuz. Şifrenizi SMS ile almak isterseniz bu seçeneği seçip başında 0(sıfır) olmadan cep numaranızı yazıp “tamam” butonuna tıklıyorsunuz. Ve “Şifreniz başarıyla gönderilmiştir!” yazısını göreceksiniz. Artık siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizde Avon’un büyülü dünyasına giriş yaptınız Hayırlı olsun.

Evet, hepsi bu kadar şifre alma adımlarını tamamladınız. Şifre alırken SMS seçeneğini seçtiyseniz o sırada Avon tarafından gönderilen başka SMS’ler olması veya GSM operatörünün yoğunluğu gibi nedenlerle şifre gelmesi 15-20 dakikayı bulabilir. Bu süreyi beklemeden tekrar şifre talebinde bulunmayın. Şifre alma talebini tekrarlamanız halinde son gönderilen şifre geçerli olacaktır.

Online Başvuru Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Online başvuru yaptığınızda hiçbir kısıtlama bulunmamaktadır.Sipariş verdiğinizde ödemeyi hemen yapmanız gerekmiyor. 15 gün içerisinde istediğiniz ödeme seçeneği ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 1- PTT şubelerinden sadece temsilci numaranızı söyleyerek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 2- Kredi kartı, banka kartı, banka şubeleri ve ATM’lerden kartsız ödeme seçeneği vardır.

E-Posta Onaylı Temsilci Başvurusu (kısıtlı imkanlar)

Online başvuru ve Satış Lideri ile başvurularda sizden T.C kimlik numaranız istenmektedir. Daha önceleri nüfus cüzdanı fotokopisi, evinize ait adresinizi gösteren bir fatura isteniyordu. Ama artık sadece T.C kimlik numarası bilgisi zorunlu olarak alınması gereken bilgidir. Borcunu ödemeyen temsilcilerin önüne geçmek için bu zorunlu bir durumdur.

T.C numarası vermek istemeyen ama temsilci olmak isteyen kişiler için de tabii Avon bir seçenek sunuyor e-posta onaylı kayıt sistemi. E-postanıza gelen onay linkine tıklayarak başvurunuzu onaylıyorsunuz ama kısıtlı imkanlar ile. Bu kısıtlı imkanlar nelerdir derseniz açıklayalım.

Ödeme yapmamanız halinde size ulaşılabilecek bir bilgi paylaşmadığınız için yani T.C kimlik numaranızı vermediğiniz için siparişlerinizi girdikten sonra normal bir müşteri gibi ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz ve kredi kartı ile ödeme yaparsınız. Ödeme yapmadığınız takdirde siparişleriniz gönderilmez.

Diğer iki başvuru yönteminde birçok ödeme noktasından 15 gün içerisinde ödeme yapabiliyorken e-posta onaylı başvuruda sadece kredi kartıyla hemen ödeme yapmak durumunda kalıyorsunuz.

15 gün içerisinde ödeme yapmanın avantajı siparişler size ödeme yapmadan gelir müşterilerinize siparişlerini verirsiniz ödemeyi alırsınız ve Avon’a ödeme yaparsınız. Yani kendi cebinizden ödeme yapmamış olursunuz.

Size temsilci nasıl olunur yöntemlerini anlattım tercih sizin. İstediğiniz yöntemi seçerek işe bir an önce başlayın. Sormak ve öğrenmek istediğiniz hususlar varsa aşağıda yer alan formu kullanarak bize iletebilirsiniz. En kısa sürede size yanıt vermeye çalışacağız.

Satış Lideri İle Form Doldurarak Temsilci Başvurusu (Uzun Sürebilir)

Bulunduğunuz yere en yakın bir Satış Lideri bulmanız gerekmektedir. Satış Lideri ile bir yerde buluşarak form doldurup imzalıyorsunuz. Satış Liderinin sizi bilgilendirmesi ve formun doldurulması yarım saat veya bir saat sürebilir. SL formunuza Avon’a iletecek. Başvuru formunuzun incelenip onaylanması ise 3 gün veya 7 gün sürebilir.

Bu başvuru şeklinde de tüm imkanlar açıktır ancak başvuru onaylanma aşaması online başvuruya göre çok fazla sürede oluyor. Ayrıca SL bulmanız ve randevu için müsaitlik durumunu da göz önünde bulundurursak bu süre çok daha fazla uzamış oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir